Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY ANDRZEJ BARANOWSKI praca

Lidzbark Warmiński
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY ANDRZEJ BARANOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY ANDRZEJ BARANOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY ANDRZEJ BARANOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY ANDRZEJ BARANOWSKI - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY ANDRZEJ BARANOWSKI
    • Lidzbark Warmiński
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prace pomocnicze przy montażu pokrycia dachowego z blachy trapezowej na ruszcie drewnianym

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: staż pracy 2 lata na stanowisku pracownik budowlany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 18,3 - 3 300 PLN

Pracodawcy w Lidzbarku Warmińskim