Czy to Twoja firma?

CARGONET sp. z o.o. praca

Warszawa
CARGONET sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy CARGONET sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CARGONET sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca CARGONET sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca międzynarodowy c+e chłodnia

    CARGONET sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zapraszamy do aplikacji, więcej szczegółów pod numerem telefonu 518 099 930. System 3/1.

      Kierowca międzynarodowy c+e chłodnia

      Obowiązki

      • Prowadzenie pojazdu ciężarowego (naczepa chłodnicza) kategorii C+E na trasach międzynarodowych
      • Zapewnienie bezpiecznej i terminowej dostawy towarów do klientów
      • Dbanie o prawidłowy załadunek i rozładunek towarów zgodnie z dokumentacją
      • Wykonywanie niezbędnych przeglądów i konserwacji pojazdu przed podróżą
      • Zachowanie zgodności z przepisami ruchu drogowego oraz obowiązującymi przepisami dotyczącymi transportu towarów
      • Sprawdzanie dokumentów i bieżąca współpraca z dyspozytorem oraz innymi pracownikami logistycznymi
      • Załatwianie formalności związanych z przekraczaniem granic państwowych oraz posiadanie aktualnych zezwoleń i dokumentów niezbędnych do prowadzenia transportu międzynarodowego
      • Reagowanie na zmienne warunki drogowe i podejmowanie odpowiednich decyzji w sytuacjach kryzysowych
      • Utrzymywanie pojazdu w czystości i porządku oraz informowanie pracodawcy o ewentualnych usterkach czy problemach z pojazdem

      Wymagania

      • Oczekuję posiadania prawa jazdy kat. C+E oraz doświadczenia jako kierowca międzynarodowy
      • Umiejętność obsługi tachografu oraz znajomość przepisów dot. czasu pracy kierowców
      • Umiejętność obsługi termografu oraz znajomość zasad przewozu ładunków chłodniczych
      • Dobra znajomość przepisów drogowych oraz umiejętność analizy tras i planowania podróży
      • Opcjonalnie znajomość języka obcego (preferowany j. angielski/ niemiecki/ francuski)
      • Bardzo dobra orientacja przestrzenna i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
      • Dobra kondycja fizyczna i gotowość do długotrwałych podróży
      • Odpowiedzialność za powierzone mienie oraz dbałość o ładunek
      • Znajomość podstawowych napraw mechanicznych pojazdu
      • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie