Czy to Twoja firma?

CGT BURNUS S.C. CZ. BURNUS, G. BURNUS, T.BURNUS Janowice 155 praca

Janowice
CGT BURNUS S.C. CZ. BURNUS, G. BURNUS, T.BURNUS Janowice 155 najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Janowice
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy CGT BURNUS S.C. CZ. BURNUS, G. BURNUS, T.BURNUS Janowice 155

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CGT BURNUS S.C. CZ. BURNUS, G. BURNUS, T.BURNUS Janowice 155

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz Andrychów

    STALMARK Sp. z o.o. Sp. k.
    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Inżynier/ Inżynierka Jakości

    Vesuvius Poland sp. z o.o.
    • Skawina
    Dodana
  • Konserwator

    MAKITA SP. Z O.O.
    • Bielsko-Biała
    Popularna
    Dodana

Praca CGT BURNUS S.C. CZ. BURNUS, G. BURNUS, T.BURNUS Janowice 155 - oferty archiwalne

  • Spawacz ofpr/24/0529

    CGT BURNUS S.C. CZ. BURNUS, G. BURNUS, T.BURNUS Janowice 155
    • Miechów
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Zawody: Spawacz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      • Uprawnienia: spawacz
      • Inne wymagania: istnieje możliwość przyuczenia do stanowiska, wymagane uprawnienia i minimalne umiejętności pracy na st. spawacz
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia kandydata
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną