Czy to Twoja firma?

Przedszkole nr 7 BRATEK praca

Ostrów Wielkopolski
Przedszkole nr 7 BRATEK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole nr 7 BRATEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole nr 7 BRATEK

Przedszkole nr 7 BRATEK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole nr 7 BRATEK - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Przedszkole nr 7 BRATEK
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 840 PLN
      • Opis wynagrodzenia: według karty nauczyciela
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim