Grupa Kapitałowa FASING S.A.

Czy to Twoja firma?

Grupa Kapitałowa FASING S.A. opinie i informacje

Nasza specjalizacja obejmuje szeroką gamę produktów, takich jak łańcuchy górnicze, kombajnowe, do podwieszania i transportu, które znajdują zastosowanie w kluczowych gałęziach przemysłu - od górnictwa po energetykę.

Nasze produkty docierają do ponad 4000 klientów w 50 krajach, co świadczy o międzynarodowym zasięgu i zaufaniu, jakim darzą nas kontrahenci. Zatrudniamy łącznie ponad 400 osób, które każdego dnia przyczyniają się do rozwoju i podnoszenia standardów jakościowych naszych produktów i usług. W sferze usługowej świadczymy specjalistyczne analizy składu chemicznego stali, pomiarów twardości oraz badań strukturalnych, co stanowi istotny element naszej kompleksowej oferty. Podkreślamy nasze bogate dziedzictwo i doświadczenie, które w połączeniu z innowacyjnością są naszym konkurencyjnym atutem na globalnym rynku.

Opinie pracowników o firmie Grupa Kapitałowa FASING S.A. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Grupa Kapitałowa FASING S.A.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Grupa Kapitałowa FASING S.A. (4)

3.5

Na podstawie 22 oceny z Google.

Cezary G

Cezary G

Bezapelacyjnie firma zasługuje na najwyższą ocenę, dzięki ludziom tam pracującym. Od miłej Pani na bramie, poprzez biuro i resztę załogi wszyscy uśmiechnięci i pomocni. Dojazd trochę ciasny, załadunek sprawnie i bezproblemowo. Polecam 🙂

Dodano: 2 lata temu

Tomasz 'pagan'

Tomasz 'pagan'

Straszny bajzel na placu. Strach większym autem obracać.

Dodano: 3 miesiące temu

Patryk Cis

Patryk Cis

Firma z ciasnym dojazdem, przemili ludzie, operator Maciej ogarnia wózek jak byłby jego prawą ręką, człowiek totalnie zapatrzony w ładowanie aut, wyczucie ma niczym chirurg przy operacji serca, urodzony do prowadzenia takiego pojazdu, z zamiłowania wybitny szachista, nadzwyczaj skromny, zawsze uśmiechnięty, służy radą wśród kolegów, polecam serdecznie

Dodano: 3 lata temu

Paweł Szawardak

Paweł Szawardak

Dojazd co prawda ciasny ale na firmie panuje bardzo dobra atmosfera, pracownicy są bardzo mili, zaladunek to 20 minut ;), polecam

Dodano: 2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

Grupa Kapitałowa FASING S.A. w opinii klientów i współpracowników

Klienci i współpracownicy firmy Grupa Kapitałowa FASING S.A. nie szczędzą pochwał dotyczących atmosfery panującej w zespole oraz profesjonalizmu personelu. Szczególnie podkreślają życzliwość i pomocność pracowników, co jest istotnym sygnałem dla potencjalnych kandydatów, że będą oni częścią przyjaznego i wspierającego zespołu, który ceni wysokie kompetencje oraz dobre relacje międzyludzkie. Ponadto, wydajność i szybkość załadunku wskazują na doskonale zorganizowany proces pracy. Choć dojazd do firmy może być wyzwaniem ze względu na ciasne drogi, jest to obszar możliwy do ulepszenia, który nie przesłania pozytywnych aspektów pracy w Grupie Kapitałowej FASING S.A. Warto też wyróżnić indywidualne talenty pracowników, jak np. operatora wózka widłowego, który swoją pracą i zaangażowaniem zyskał sobie miano eksperta, stanowiącego wzór dla innych. Szczere rekomendacje od osób odwiedzających firmę stanowią argument za tym, że jest to miejsce, gdzie warto rozwijać swoją karierę, spotkając ludzi z pasją i profesjonalnym podejściem do powierzonych obowiązków.

Opinie Grupa Kapitałowa FASING S.A. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych opinii, Grupa Kapitałowa FASING S.A. jest postrzegana jako firma, w której pracownicy mogą liczyć na terminowe wypłaty i pewne warunki zatrudnienia. Pracownicy wskazują również na możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Pozytywne aspekty
  • Terminowe wypłaty: Pracownicy doceniają, że firma wypłaca wynagrodzenie regularnie i terminowo.
  • Możliwość rozwoju: Istnieje szansa na poszerzanie swoich kompetencji i awans, czego przykładem są szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  • Wsparcie dla osób bez doświadczenia: Pracodawca jest otwarty na zatrudnienie kandydatów bez doświadczenia, co jest szansą dla osób stawiających pierwsze kroki w danej branży.
Grupa Kapitałowa FASING S.A. - podsumowanie opinii

Analiza dostępnych opinii wskazuje, że Grupa Kapitałowa FASING S.A. cieszy się reputacją terminowego pracodawcy, oferującego możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia. Aby dalej budować pozytywny wizerunek firmy, warto byłoby zwiększać przejrzystość ofert pracy i szczegółowo informować o warunkach zatrudnienia oraz systemach premiowania, co mogłoby sprzyjać budowaniu długoterminowych relacji z pracownikami.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Grupa Kapitałowa FASING S.A.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 04.04.2024