Czy to Twoja firma?

LEDBIM sp. z o.o. opinie i informacje

Swarzędz

Firma LEDBIM Sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje na stanowisko pracownika Technik - Monter urządzeń elektronicznych w Gruszczynie k/ Swarzędza (pow. poznański).

Zakres obowiązków:

- praca na montażowni

- naprawa i serwis urządzeń elektronicznych

- testowanie urządzeń

- obsługa techniczna ekranów i telebimów LED

Nasze wymagnia:

- wykształcenie min. średnie - elektroniczne

- gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju (instalacje i montaż u Klienta)

- umiejętność analitycznego myslenia i diagnozowania usterek

- wysoka motywacja w dążeniu do celu

- pozytywne nastawienie do pracy

- solidność i dokładność w działaniu

- Prawo Jazdy kat. B

Zapewniamy:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie

- zatrudnienie na umowę o pracę, zlecenie lub inną formę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- specjalistyczne szkolenia i mozliwość podniesienia kwalifikacji

Osoby zainteresowane pracą, mogą wysłać CV na adres:

LEDBIM Sp. z o.o.

ul. Swarzędzka 32 B

62-006 Gruszczyn

    Opinie pracowników o firmie LEDBIM sp. z o.o. (0)

    Opinia musi mieć minimum znaków
    Przekroczono dozwoloną długość tekstu
    Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
    Atmosfera pracy
    Komunikacja i organizacja pracy
    Możliwość rozwoju
    Wynagrodzenie
    Pytanie musi mieć minimum znaków
    Twój status *
    Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
    Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

    Zasady dodawania opinii

    Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

    NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

    • będzie łamać polskie prawo
    • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
    • będzie niemerytoryczna
    • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

    Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
    Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

    Ktoś musi być pierwszy

    Jesteś lub byłeś pracownikiem LEDBIM sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

    Opinie o firmie LEDBIM sp. z o.o. (5)

    5

    Na podstawie 5 ocen z Google.

    Paweł Spaw

    Paweł Spaw

    Polecam. Ekran Led najwyższej klasy. Jestem zadowolony z obsługi, doradztwa, fachowości. Polecam w 100% ekran jest świetny😍

    Dodano: 2 miesiące temu

    Mario

    Mario

    Pierwsza klasa, pełen profesjonalizm, super kontakt i doradztwo. Polecam.

    Dodano: 5 miesięcy temu

    Piotr Andrzejewski

    Najlepsza jakość i pełen profesjonalizm.

    Dodano: rok temu

    Mateusz Pawłowski

    paweł kucznerowicz

    Dodano: 8 miesięcy temu

    Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
    Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
    Data aktualizacji: 13.05.2024

    Dane firmowe i kontaktowe - LEDBIM Sp. z o.o.

    Pełna nazwa
    LEDBIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres rejestrowy
    Ćmielowska 8 61-334 Poznań
    NIP
    7822904613
    REGON
    520586434
    KRS
    0000940019
    Forma prawna
    spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
    17.12.2021
    Status indywidualnej działalności gospodarczej
    AKTYWNA

    Profil działalności - kody PKD

    Przetwórstwo przemysłowe

    • 27.40.Z Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego
    • 27.90.Z Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego
    • 26.20.Z Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych

    Budownictwo

    • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
    • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych

    Informacja i komunikacja

    • 59.11.Z Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych
    • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem

    Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

    • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne

    Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

    • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
    • 82.30.Z Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów
    Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS