Czy to Twoja firma?

GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C.. praca

Rzeszów
GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C.. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło grafika i fotografia sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C..

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C..

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C.. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C.. - oferty archiwalne

  • Drukarz możliwość zatrudnienia obywateli ukrainy

    GRAFORES REKLAMA-UPOMINKI-NADRUKI S.C..
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Drukarz:
      Opis stanowiska:
      -Obsługa druk na maszynach do druku cyfrowego (mały format)
      (Konica Minolta, gilotyna, bigówka, nacinarka itp.
      -Odpowiedzialność za jakość druku
      -Racjonalne i ekonomiczne gospodarowanie materiałami do produkcji
      -Bieżące prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
      -Kontrola kolorystyki, jakości wydruku / zmiana ustawień maszyny
      -Nadzór nad maszynami zgodnie ze standardami technologicznymi oraz jakościowymi
      -Współpraca z działami wspierającymi produkcję oraz grafikami

      - Praktyczna znajomość technologii druku
      - Terminowość, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
      - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok.

      Atrakcyjne warunki zatrudnienia
      Stabilne zatrudnienie
      Możliwość rozwoju zawodowego
      Przyjazną atmosferę pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 16:00 [System wynagrodzenia] : + premia
      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy
  • Drukarz

    • Rzeszów

      Stanowisko: DRUKARZ - przygotowanie maszyny do druku - wydruk oraz nadzór nad procesem druku - dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: dobra organizacja pracy biegła obsługa komputera z obsługą internetu doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza - dokładność oraz precyzja - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów - dobra organizacja pracy - uśmiech i chęci do pracy - stałe zatrudnienie - umowę o pracę - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - premię wynikową - pracę z ciekawymi ludźmi w miłej atmosferze - niezbędne narzędzia do pracy - możliwość rozwoju zawodowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie