Czy to Twoja firma?

USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE Leszek Skorliński praca

Szamotuły
USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE Leszek Skorliński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE Leszek Skorliński

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE Leszek Skorliński

  • Pracownik budowlany

    USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE Leszek Skorliński
    • Szamotuły
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik ogólnobudowlany

    Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
    • Głogów
    • praca od zaraz
    Wygasa

    Havegartneren ApS
    • Dania
    Polecana
    Dodana
  • Kierownik Robót Elektrycznych

    ACE INSTAL Sp. z o.o.
    • Płock
    • 16 000-20 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE Leszek Skorliński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca USŁUGI REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWE Leszek Skorliński - oferty archiwalne

    • Szamotuły
    • Zakres obowiązków

      - prace remontowe,
      - kucie , malowanie, robienie gładzi, szpachlowanie,

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
      • Inne wymagania: - osoba z umiejętnością wykonywania prac budowlanych, - pracodawca zapewnia transport do pracy z Szamotuł, - wysokość wynagrodzenia brutto 22,80zł/h, - pierwsza umowa zlecenie po zakończeniu której istnieje możliwość dalszej współpracy na umowe o pracę, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia indywidualnie,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia brutto 22,80zł/h

Pracodawcy w Szamotułach