Czy to Twoja firma?

PRESTIGE SALON FRYZJERSKI IWONA MAGDALENA BOJDA praca

Przeworsk
PRESTIGE SALON FRYZJERSKI IWONA MAGDALENA BOJDA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy PRESTIGE SALON FRYZJERSKI IWONA MAGDALENA BOJDA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRESTIGE SALON FRYZJERSKI IWONA MAGDALENA BOJDA

PRESTIGE SALON FRYZJERSKI IWONA MAGDALENA BOJDA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRESTIGE SALON FRYZJERSKI IWONA MAGDALENA BOJDA - oferty archiwalne

  • Fryzjer

    PRESTIGE SALON FRYZJERSKI IWONA MAGDALENA BOJDA
    • Pruchnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, checi do pracy
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Przeworku