BULTEN POLSKA S.A.

Oferty pracy firmy BULTEN POLSKA S.A.

Archiwalne ogłoszenia o pracę

  • SPECJALISTA DS. HR

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ NA ZMIANĘ PRACODAWCY, ZAGWARANTUJEMY CI PEWNOŚĆ ZATRUDNIENIA I

      PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE UMOWĘ PRZEDWSTĘPNĄ.

      miejsce pracy Bielsko-Biała

      Zakres obowiązków

      • całokształt działań związanych z rekrutacją, wdrożeniem nowych pracowników i rozwojem zawodowym,
      • prowadzenie formalności związanych z zatrudnianiem pracowników,
      • współtworzenie i realizacja procesów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi jak np. badanie zaangażowania pracowników, inicjowanie rocznych rozmów oceniających,
      • planowanie i organizacja szkoleń,
      • publikacja i rejestracja szkoleń w systemie ZZL.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe - kierunek prawo, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi itp.
      • min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale HR,
      • umiejętność komunikowania się w języku angielskim,
      • znajomość oprogramowania MS Office,
      • wiedza z zakresu technik rekrutacyjnych,
      • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
      • osobę ubiegająca się o to stanowisko powinny cechować wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność, kreatywność,odpowiedzialność i lojalność wobec firmy, dobra organizacja własnego czasu pracy.

      Oferujemy

      • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
      • umowę o pracę,
      • dobre wynagrodzenie,
      • bogaty pakiet socjalny : wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne (PPE) płatne przez pracodawcę, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego i karty multisport, dopłata do biletów zwiazanych z dojazdem do pracy, grupowe ubezpieczenie, posiłek w zakładowej stółówce płatny przez pracodawcę,
      • szkolenia na koszt pracodawcy,
      • możliwość rozwoju zawodowego,
      • przyjazną atmosferę w pracy,
      • wsparcie i szkolenie menagera HR

  • PRZYUCZYMY DO ZAWODU ABSOLWENTÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH I ŚREDNICH

    • CHCESZ ZDOBYĆ DODATKOWE KWALIFIKACJE ZAWODOWE ZATRUDNIJ SIĘ U NAS

      • obsługa maszyn do produkcji elementów złącznych
      • nauka posługiwania się przyrządami pomiarowymi
      • szkolenie w laboratorium - badanie właściowości mechanicznych śruby pod mikroskopem
      • zapisywanie danych produkcyjnych w systemie komputerowym
      • praca w systemie 3-zmian

      Wymagania

      • wykształcenie zawodowe lub średnie np. technik mechanik, technik elektromechanik, tokarz, ślusarz, monter maszyn i urządzeń itp.
      • podstawowa znajomość obsługi komputera
      • chęć do szkolenia

      Oferujemy

      • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
      • umowę o pracę
      • dobre wynagrodzenie - od 4.800,00 PLN brutto (po szkoleniu zmiana wynagrodzenia)
      • bogaty pakiet socjalny : wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne (PPE) płatne przez pracodawcę, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego i karty multisport, dopłata do biletów zwiazanych z dojazdem do pracy, grupowe ubezpieczenie, posiłek w zakładowej stołówce płatny przez pracodawcę
      • szkolenia na koszt pracodawcy
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • przyjazną atmosferę w pracy

      Bliższe informacje znajdziesz na naszym Profilu pracodawcy.

  • MAGAZYNIER

    • Wilkowice
    • praca od zaraz
    • Praca w odziale w Wilkowicach a docelowo w oddziale w Wieprzu

      • kompletowanie i przygotowywanie wysyłek na podstawie list pobrań
      • załadunek i rozładunek towarów
      • transport wyrobów wewnątrz magazynu
      • przestrzeganie procedury 5S na stanowisku pracy
      • czynny udział w doskonaleniu organizacji pracy

      Wymagania

      • wykształcenie średnie lub zawodowe
      • uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych
      • umiejętność obsługi komputera

      Oferujemy

      • dobre wynagrodzenie
      • pakiet socjalny: karta multisport,karta medyczna, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne PPE, dofinansowanie dojazdu do pracy, posiłek w pracy na koszt pracodawcy, rozwój zawodowy

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.