Czy to Twoja firma?

ZŁOTA RYBKA BARBARA DUL, ANETA DUL SPÓŁKA JAWNA praca

Wschowa
ZŁOTA RYBKA BARBARA DUL, ANETA DUL SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ZŁOTA RYBKA BARBARA DUL, ANETA DUL SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZŁOTA RYBKA BARBARA DUL, ANETA DUL SPÓŁKA JAWNA

ZŁOTA RYBKA BARBARA DUL, ANETA DUL SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZŁOTA RYBKA BARBARA DUL, ANETA DUL SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    ZŁOTA RYBKA BARBARA DUL, ANETA DUL SPÓŁKA JAWNA
    • Wschowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -opiekuńczy
      -wychowawczy
      -edukacyjny
      -rozwojowy

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe - mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wschowej