Czy to Twoja firma?

Miejski Żłobek Nr 3 w Łomży praca

Łomża
Opieka dzienna nad dziećmi.
Miejski Żłobek Nr 3 w Łomży najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pielęgniarka Łomża
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Miejski Żłobek Nr 3 w Łomży

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Żłobek Nr 3 w Łomży

Praca Miejski Żłobek Nr 3 w Łomży - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka

    Miejski Żłobek Nr 3 w Łomży
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Zbieranie wywiadu o dziecku od rodziców. Obserwacja stanu zdrowia dzieci. Prowadzenie dokumentacji dzieci. Udzielanie pierwszej pomocy dzieciom (w razie potrzeby w nagłych wypadkach udzielanie pomocy medycznej).

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • Inne wymagania: - doświadczenie zawodowe- mile widziane, uprawnienia do wykonywania zawodu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 650 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; wynagrodzenie brutto: 650 zł/ mies., 8 godz./tydz.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łomży