Czy to Twoja firma?

LUISSE sp. z o.o. praca

Łódź

Witaj w świecie Luisse, gdzie każde cięcie jest sztuką, a każdy klient jest muzą. Nasza historia zaczęła się jedenaście lat temu, kiedy to Łukasz Szymczak, nasz założyciel i wizjoner, otworzył drzwi pierwszego salonu w sercu Łodzi. Od tamtej pory, nasza pasja do włosów i nieustanny rozwój stały się fundamentami, na których zbudowaliśmy naszą markę.

W Luisse, nie tylko śledzimy najnowsze trendy, ale też aktywnie je kształtujemy, oferując usługi na najwyższym poziomie. Nasze salony to miejsca, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i doradztwo w zakresie wyboru fryzury i pielęgnacji włosów. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług fryzjerskich, od strzyżenia, modelowania, po zaawansowane techniki koloryzacji, takie jak AirTouch, które pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów przy jednoczesnym zachowaniu zdrowia i blasku włosów.

Nasza wyjątkowa przestrzeń salonów to harmonijne połączenie komfortu i stylu, gdzie każdy może poczuć się wyjątkowo. Z dumą podkreślamy nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających wizji naszych klientów.

W LUISSE wierzymy, że piękno zaczyna się od miłości do włosów, a nasze doświadczenie i umiejętność słuchania potrzeb klientów to klucz do stworzenia idealnego wizerunku. Każdego dnia dążymy do tego, by nasze usługi były synonimem doskonałości i innowacji, a zadowolenie klientów jest dla nas największą nagrodą.

Zapraszamy Cię do doświadczenia wyjątkowej atmosfery i profesjonalizmu w Luisse, gdzie Twoje włosy znajdą swój drugi dom. Razem stwórzmy coś pięknego.

LUISSE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy LUISSE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUISSE SP. Z O.O.

Mapa LUISSE SP. Z O.O.

Siedziba główna

LUISSE SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
LUISSE SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca LUISSE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • PRACA ASYSTENT FRYZJERA

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      Do twoich głównych zadań będzie należało:

      • Kompleksowa obsługa Klienta
      • Pomoc Styliście prowadzącemu
      • Sprzedaż kosmetyków dostępnych w salonie
      • Dbanie o czysty i estetyczny wygląd salonu

      Wymagania

      Jesteś świetnym kandydatem jeśli:

      • Jesteś osobą komunikatywną, otwartą o miłym usposobieniu
      • Cechuje Cię wysoka kultura osobista
      • Potrafisz działać pod presją czasu
      • Umiesz podejmować szybkie decyzje
      • Twoją cechą charakteru jest asertywność

      Oferujemy

      Ci:

      • Pracę w młodym, ambitnym zespole
      • Szeregi szkoleń (Nic nas tak nie napędza, jak rozwój)
      • Atrakcyjne wynagrodzenie (Poważnie)
      • Możliwość pracy z osobami ze Świata Show-biznesu
      • Pracę w nowoczesnym salonie w centrum Łodzi

  • PRACA OBSŁUGA RECEPCJI SALON FRYZJERSKI

    • Łódź

      • Obsługa recepcji
      • Obsługa Klienta

      Wymagania

      • Znajomość języka angielskiego będzie dużym plusem

      Oferujemy

Pracodawcy w Łodzi