Czy to Twoja firma?

GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE SĄTYRZ PIOTR WOŹNICKI praca

Chociwel
GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE SĄTYRZ PIOTR WOŹNICKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla

Oferty pracy GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE SĄTYRZ PIOTR WOŹNICKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE SĄTYRZ PIOTR WOŹNICKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji-NIEMCY

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Szlifierz

    Armadas BV
    • Holandia
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Monter klimatyzacji!!!

    • Niemcy
    Wygasa

GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE SĄTYRZ PIOTR WOŹNICKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE SĄTYRZ PIOTR WOŹNICKI - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik przy uprawie roślin, zbóż, warzyw

    GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE SĄTYRZ PIOTR WOŹNICKI
    • Chociwel
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Warzenie i konserwowanie warzyw i owoców, sadzenie, pielenie, zbiór warzyw, inne prace pomocnicze w gospodarstwie zlecone przez pracodawcę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 152 do 3 152 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt

    • Chociwel

      OPIEKA NAD ZWIERZĘTAMI NA FARMIE, KARMIENIE ZWIERZĄT, UTRZYMANIE PORZĄDKU, PRZYGOTOWYWANIE KARMY ORAZ INNE CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z OPIEKĄ NAD ZWIERZĘTAMI

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 152 PLN

Pracodawcy w Chociwelu