Czy to Twoja firma?

FH Aleksandra Michalska praca

Nowy Sącz
FH Aleksandra Michalska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Nowy Sącz
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FH Aleksandra Michalska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FH Aleksandra Michalska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FH Aleksandra Michalska - oferty archiwalne

  • Sprzedawca/kasjer

    FH Aleksandra Michalska
    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedawca/kasjer- wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widzane doświadczenie w zawodzie, pożądane badania sanepidowskie, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Uprawnienia: Komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 250 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Nowym Sączu