Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Oferty pracy firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Archiwalne ogłoszenia o pracę

  • STAŻ PŁATNY W DZIALE PRODUKCJI

    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • pracownik biurowy
    • praktykant/stażysta
    • Zakres obowiązków

      • Uczestnictwo w próbach produkcyjnych i opracowywanie wyników
      • Opracowywanie dokumentacji wynikającej z systemów, które wdrożone są w Eaton Bielsko-Biała
      • Opracowywanie dokumentacji związanej z Lean System i oszczędnościami
      • Udoskonalanie wizualizacji zakładu

      Wymagania

      • Student studiów dziennych lub zaocznych (preferowany kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub pokrewne)
      • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • Motywacja do pracy i chęć uczenia się

      Oferujemy

      • Współpraca ze specjalistami w branży Automotive
      • Udział w pracach projektowych
      • Staż płatny (umowa zlecenie)
      • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
      • Możliwość nauki języka angielskiego na terenie zakładu
      • Możliwość korzystania z karty MULTISPORT
  • Operator Maszyn (z możliwością relokacji)

    • umowa o pracę
    • operator maszyn
    • pracownik fizyczny
    • rekrutacja zdalna
    • 3 800 - 4 370 PLN / mies.

      • Obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych
      • Kontrola wyrobów i procesu technologicznego
      • Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń

      Wymagania

      • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
      • Mile widziana podstawowa znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
      • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym oraz 4-brygadowym
      • Zaangażowanie i motywacja do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie 4370 zł brutto/mies. (płaca zasadnicza 3800 zł brutto + dodatek 15% w systemie 4 brygadowym/8h)
      • Dodatkowe premie: produkcyjną, obecnościową, świąteczną oraz wakacyjną
      • Umowę o pracę przez Eaton
      • Darmową, prywatną opiekę medyczną
      • Ubezpieczenie grupowe
      • Darmowe, dodatkowe ubezpieczenie NNW
      • Dofinansowanie karty MULTISPORT
      • Wewnętrzne programy rozwoju np: finansowanie uprawnień SEP, UDT
      • Bezpłatny program pomocy dla pracowników (wsparcie w kwestiach prawnych, finansowych i psychologicznych)
      • Możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 oraz 20
      • Bezpieczne i etyczne środowisko pracy
      • Dodatek relokacyjny powyżej 100 km.
  • Inżynier utrzymania ruchu

    • inżynier
    • specjalista (mid/regular)

      • Wdrażanie procesu TPM,
      • Analizowanie przyczyn powstawania awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych,
      • Konstruowanie oraz standaryzacja części maszyn, narzędzi i oprzyrządowania,
      • Udoskonalanie procesu produkcyjnego, prowadzenie testów oraz zwiększanie trwałości części oraz oprzyrządowania,
      • Proponowanie, projektowanie i wdrażanie projektów dotyczących ciągłych ulepszeń (continuous improvement) i oszczędności,
      • Opracowywanie i dystrybuowanie dokumentacji technicznej,
      • Wspomaganie prac działu Utrzymania Ruchu poprzez standaryzację działań,
      • Koordynowanie prac serwisów zewnętrznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn),
      • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera UR lub Inżyniera Procesu,
      • Dobra znajomość budowy maszyn zawierających elementy sterowania, hydrauliki oraz pneumatyki (prasy kuźnicze, szlifierki),
      • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany j. techniczny),
      • Znajomość technologii znakowania laserowego i druku 3D
      • Znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji rysunkowej,
      • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD lub Inventor,
      • Znajomość systemów Lean / Continuous Improvement,
      • Podstawowa znajomość systemów jakości i SPC, TPM
      • Mile widziana znajomość projektowania procesu technologicznego dla: obróbki skrawaniem (szlifowania) lub obróbki plastycznej lub obróbki cieplnej.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę bezpośrednio z Eaton,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie,
      • Możliwość rozwoju zawodowego,
      • Dofinansowanie do karty MULTISPORT,
      • Dofinansowanie nauki języków,
      • Uczestnictwo w sekcjach sportowych Eaton,
      • Bezpłatną opiekę medyczną TU Zdrowie,
      • Bezpieczne środowisko pracy,
      • Pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku,
      • Wewnętrzny parking dla pracowników, parking dla rowerów, motocykli.

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.