Czy to Twoja firma?

KKDP SP. Z O.O. praca

Radom
KKDP SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Radom
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy KKDP SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KKDP SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KKDP SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • 136 - pracownik do spraw rachunkowości i księgowości

    KKDP SP. Z O.O.
    • Radom
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - gromadzenie i segregowanie dokumentów pod względem chronologii i rodzaju,
      - kontrola dowodów księgowychpod względem formalno-rachunkowym oraz wyłapywanie błędów,
      - księgowanie dokumentów w systemie finansowoksięgowym,
      - monitorowanie rozrachunków z kontrahentami,
      - kontakty z klientami biura oraz załatwianie bieżących spraw.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole, Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • 136 - pracownik księgowo-kadrowy

    • Radom

      •prowadzenie i dbanie o poprawną ewidencję księgową (KPiR, pełna księgowość),
      •wykonywanie sprawozdawczości finansowej,
      •raportowanie wyników finansowych,
      •współpraca z urzędami oraz instytucjami finansowymi.
      •Ponadto do obowiązków należeć będzie prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie listy płac, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 780 PLN

Pracodawcy w Radomiu