Czy to Twoja firma?

Ośrodek Pomocy Społecznej praca

Lipiany
Ośrodek Pomocy Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Ośrodek Pomocy Społecznej

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej

  • Pracownik socjalny

    Ośrodek Pomocy Społecznej
    • Lipiany
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    Wygasa
  • Asystent rodziny

    • Lipiany
    • umowa o pracę
    Wygasa

Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej - oferty archiwalne

    • Lipiany
    • Zakres obowiązków

      -rozpoznawanie oraz analiza indywidualnych potrzeb mieszkańców gminy,
      -przeprowadzanie rodzinnych wywiadów środowiskowych oraz wywiadów alimentacyjnych na potrzeby prowadzonych postępowań,
      - prowadzenie indywidualnej pracy socjalnej w oparciu o kontrakt socjalny,
      - prowadzenie środowiskowej pracy socjalnej,
      - udzielanie informacji o prawach i uprawnieniach osób uprawnionych do korzystania ze świadczeń lub usług Ośrodka,
      - informowanie o możliwościach korzystania z pomocy, a także kontaktowanie podopiecznych Ośrodka z odpowiednimi placówkami, instytucjami i organizacjami,
      - realizacja zadań wynikających z innych ustaw, w tym w szczególności z ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, ustawy o ochronie zdrowia psychicznego, ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz ustawy o zatrudnieniu socjalnym,
      - uczestniczenie w analizie i ocenie skuteczności stosowanych form pomocy i metod pracy socjalnej,
      - pobudzanie społecznej aktywności w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb osób i rodzin,
      - inicjowanie nowych form pracy i pomocy osobom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej, prowadzenie dokumentacji środowisk objętych pomocą i realizowanych zadań,
      - realizacja innych zadań wynikających z ustawy o pomocy społecznej, mających na celu ochronę poziomu życia osób i rodzin,
      - analiza i ocena zjawisk rodzących zapotrzebowanie na świadczenia pomocy społecznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika, psychologia, politologia lub socjologia
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Uprawnienie do wykonywania zawodu pracownika socjalnego zgodnie z ustawą z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +dodatek dla pracownika socjalnego 400 zł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekunka domowa

    • Lipiany

      Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi.

      Umowa zlecenie, wynagrodzenie od 19,70 zł brutto, ruchomy czas pracy, godzinowy system wynagrodzenia, ilość godzin pracy uzależniona od ilości podopiecznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku pracownik socjalny., prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie, wynagrodzenie od 19,70 zł brutto, godzinowy system wynagrodzenia.

Pracodawcy w Lipianach