Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZYSZŁOŚĆ praca

Jędrzejów
Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZYSZŁOŚĆ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZYSZŁOŚĆ

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZYSZŁOŚĆ

  • Hydraulik konserwator

    Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZYSZŁOŚĆ
    • Jędrzejów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZYSZŁOŚĆ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa PRZYSZŁOŚĆ - oferty archiwalne

  • Zastępca prezesa zarządu ds. technicznych i administracyjnych

    • Jędrzejów
    • Zakres obowiązków

      Kierowanie bieżącą działalnością Spółdzielni i reprezentowanie jej na zewnątrz. Nadzór nad pionem technicznym a w szczególności nad utrzymaniem zasobów spółdzielczych, w tym: budynków i urządzeń oraz wykonastwem robót konserwacyjno-remontowych w tym zakresie. Kierowanie sprawami związanymi z zawieraniem umów na dostawę usług komunalnych i z wykonawcami robót remontowych i konserwacyjnych wywiązaniem się wywiązywaniem sie stron z zawartych umów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
      • Uprawnienia: umiejętności organizatorskie kierownicze i analityczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator terenów zielonych

    • Sędziszów
    • część etatu

      -utrzymanie w należytym stanie terenów zielonych sprzątanie na osiedlach
      - sadzenie i pielęgnacja drzew i krzewów w okresie wiosna-jesień według potrzeb
      - zamiatanie chodników oraz okopywanie krawężników
      -roznoszenie zawiadomień indywidualnych do mieszkańców

      Wymagania

      • Uprawnienia: sumienność, pracowitość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 900 PLN

Pracodawcy w Jędrzejowie