Czy to Twoja firma?

Okoniewska-Kawa Anna Sklep spożywczo - przemysłowy Prima praca

Kolbuszowa
Spzredaż art spożywczo- przemysłowych.
Okoniewska-Kawa Anna Sklep spożywczo - przemysłowy Prima najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kolbuszowa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Okoniewska-Kawa Anna Sklep spożywczo - przemysłowy Prima

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Okoniewska-Kawa Anna Sklep spożywczo - przemysłowy Prima

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Okoniewska-Kawa Anna Sklep spożywczo - przemysłowy Prima - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Okoniewska-Kawa Anna Sklep spożywczo - przemysłowy Prima
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w systemie zmianowym: I zm. w godz od 6:00 do 13:00, II zm. w godz 13:00 do 20:00.
      Obsługa kasy fisklanej, obsługa klienta, przyjmowanie towaru, ekspozycja towaru.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie, chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kolbuszowej