Czy to Twoja firma?

MAREK SCHAB FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA A-GRAF praca

Kraków
Działalność w zakresie architektury
MAREK SCHAB FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA A-GRAF najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Architekt Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy MAREK SCHAB FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA A-GRAF

Praca alert - powiadomienia

Praca MAREK SCHAB FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA A-GRAF

  • Asystent architekta

    MAREK SCHAB FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA A-GRAF
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MAREK SCHAB FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA A-GRAF - oferty archiwalne

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      sporządzanie rysunków technicznych, opisów, inwentaryzacji oraz innych prac biurowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: architektura/budownictwo (urbanistyka)
      • Uprawnienia: Obsługa programu AutoCAD oraz programów 3D, Bardzo dobra znajomość programów Word i Excel
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne; kierunek: architektura/budownictwo/urbanistyka

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Możliwość pracy na umowę o pracę lub zlecenie. W przypadku umowy o pracę wynagrodzenie 3010 zł. W pr
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie