Klub Aktywnych Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Klub Aktywnych sp. z o.o. praca

Łódź

Witaj w Klubie Aktywnych, miejscu, gdzie każdy po 60. roku życia znajdzie coś dla siebie, aby pozostać w świetnej formie i zdrowiu. Nasza przygoda rozpoczęła się w Łodzi, 6 października 2020 roku, z misją dostarczania codziennych treningów online, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników. Jesteśmy dumni, że możemy zatrudniać zespół od 2 do 10 wyjątkowych pracowników, którzy każdego dnia wkładają serce w to, co robią.

Nasza oferta to nie tylko treningi online, ale także dostęp do nagranych sesji oraz możliwość konsultacji z profesjonalnym fizjoterapeutą. Rozumiemy, że każdy z nas jest inny, dlatego opracowaliśmy specjalny algorytm dobierania treningów, który wspiera "general health" osób w wieku senioralnym. Dzięki temu nasi członkowie mogą cieszyć się programami ćwiczeń skrojonymi na miarę ich potrzeb.

Jesteśmy dumni z naszej specjalizacji w treningach online dla osób 60+, a współpraca z doświadczonymi trenerami, fizjoterapeutami oraz lekarzami, w tym kardiologiem i geriatrą, pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. To właśnie ta współpraca i indywidualne podejście do każdego członka Klubu Aktywnych stanowią naszą przewagę konkurencyjną.

W Klubie Aktywnych wierzymy, że aktywność fizyczna i zdrowy styl życia są kluczowe dla zachowania dobrej kondycji i samopoczucia w każdym wieku. Dlatego też każdego dnia staramy się inspirować i motywować naszych klubowiczów do regularnych ćwiczeń i dbania o siebie. Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę z aktywnością – bez względu na to, gdzie jesteś, Klub Aktywnych jest zawsze z Tobą.

Klub Aktywnych Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Łódź
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Klub Aktywnych Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Klub Aktywnych Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Klub Aktywnych Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Klub Aktywnych Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • PRACOWNIK BIUROWY / OBSŁUGI KLIENTA

    • Koszalin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 2 500-3 000 zł / mies.
    • SZUKAMY PRACOWNIKA BIUROWEGO / OBSŁUGI KLIENTA

      KlubAktywnych.pl to startup wspierający osoby po 60 r.ż.

      Szukamy ludzi, którzy chcą swoimi działaniami zmieniać świat!

      Co robimy w Klubie Aktywnych?

      W Klubie Aktywnych dajemy platformę do spotkań i treningów online/na żywo. Wspieramy seniorów w ich życiu w prosty i przyjemny sposób, bezpośrednio u nich w domu, poprzez aktywności na platformie webowej. Niwelujemy poczucie odrzucenia, samotności oraz wspieramy zdrowie fizyczne.

      Kogo szukamy?

      Poszukujemy osoby, która chce razem z nami działać na rzecz wzmacniania i upowszechniania innowacji społecznej jaką jest Klub Aktywnych. Osoby, która zaangażuje się w dostarczanie Seniorom za pośrednictwem naszej platformy codziennych spotkań i treningów, co bezpośrednio wpływa na polepszenie ich życia.

      Zakres obowiązków

      • dobrej jakości kontakt z klientem
      • dbanie o dobrą atmosferę podczas treningów na żywo
      • kontakt z podwykonawcami
      • dobra jakość danych w wewnętrznych systemach informatycznych
      • rozwiązywanie na bieżąco zaistniałych problemów
      • ciągłe doskonalenia jakości usług

      Wymagania

      • szukamy osoby, która jest otwarta, nastawiona na rozwój

      • jest kreatywna, nie boi się kwestionować rzeczywistości, lubi zadawać pytania

      • jest energiczna, proaktywna i zaangażowana

      • umie nawiązywać kontakty i budować relacje

      • jest zadaniowa

      • jest elastyczna w działaniu i planowaniu

      • dobrze czuje się w pracy zespołowej

      • dzieli z nami wspólne wartości takie jak: uczciwość, lojalność, szczerość, prawda

      Oferujemy

      • stałe i pewne zatrudnienie
      • pracę zdalną/hybrydową
      • dużą samodzielność oraz realny wpływ na firmę
      • udział w projekcie, który odpowiada na istotne wyzwania współczesnego świata
      • otwartą, wspierającą atmosferę opartą na zaufaniu i odpowiedzialności
      • współpracę z menedżerami z bardzo dużym doświadczeniem
      • wynagrodzenie 2500-3000 zł netto na okresie próbnym

Pracodawcy w Łodzi