Czy to Twoja firma?

ANDRZEJ BYCHAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ANGO praca

Kraków
montaż bram
ANDRZEJ BYCHAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ANGO najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektronik Kraków
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ANDRZEJ BYCHAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ANGO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANDRZEJ BYCHAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ANGO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ANDRZEJ BYCHAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ANGO - oferty archiwalne

  • Serwisant-monter automatyki bram

    ANDRZEJ BYCHAWSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ANGO
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Serwis bram przemysłowych, posesyjnych, uruchamianie napędów elektrycznych, automatyki oraz montaż nowych urządzeń.

      [Godziny pracy] 07:00 - 15:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa podestów ruchomych przejezdnych, Prawo jazdy kat. B, programowanie urządzeń elektronicznych , automatyka przemysłowa
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w branży bramowej, zdolność do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 m, Kurs kwalifikacyjny do 1kV w zakresie aparatury kontrolno- pomiarowej oraz urządzeń automatycznej regulacji sterowania i zabezpieczeń

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie