Czy to Twoja firma?

POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Pyrzyce
POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Listonosz samochodowy

    POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
    • Pyrzyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie korespondencji do doręczenia,
      doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,
      realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów,
      praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: dobra sprawność fizyczna i brak przewciwwskazań do dźwigania, chęci do nauki (nie wymagamy doświadczenia), obsługa komputera
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (umowa kilometrówka) [Umiejętność 1] : samodzielność, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ds. ekspedycyjno-rozdzielczych

    • Pyrzyce
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu

      przyjmowanie, opracowywanie i ekspediowanie przesyłek w placówce pocztowej,
      ewidencjonowanie przesyłek rejestrowanych i przekazów pocztowych,
      rozliczanie listonoszy z pobranych do doręczenia przesyłek,
      rozliczanie placówek pocztowych z przyjętych przesyłek,
      sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanych usług.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera, dobra sprawność fizyczna i brak przewciwwskazań do dźwigania, chęci do nauki (nie wymagamy doświadczenia)
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : samodzielność, dyspozycyjność [Inne] : link do ogłoszenia na stronie PP SA:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 445 PLN

    • Pyrzyce

      Przygotowanie korespondencji do doręczenia,
      realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.

      Wymagania

      • Inne wymagania: prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (umowa kilometrówka), samodzielność, dyspozycyjność [Inne] :

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 890 PLN

Pracodawcy w Pyrzycach