Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KRAKOWIE praca

Kraków
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KRAKOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KRAKOWIE

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KRAKOWIE

  • Konserwator

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KRAKOWIE
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KRAKOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W KRAKOWIE - oferty archiwalne

  • Nauczyciel biologii i przyrody w szkole podstawowej

    • Kraków
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w klasach od IV do VIII szkoły podstawowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: biologia i przyroda
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, kierunek: biologia i przyroda.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 046 PLN
      • Opis wynagrodzenia: RODZAJ UMOWY: Umowa o pracę na czas nieokreślony (dotyczy nauczyciela: kontraktowego, mianowanego, d
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie