Czy to Twoja firma?

MB CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kamień Duży
MB CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Kamień Duży
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy MB CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MB CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca MB CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy / blacharz

    MB CARS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kamień Duży
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      naprawa samochodów osobowych, prace blacharskie

      Wymagania

      • Inne wymagania: Doświadczenie na stanowisku mechanika - min. 2 lata. Kontakt osobisty lub telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: jw.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik mechanika samochodowego

      proste prace fizyczne na warsztacie samochodowym (wymiana oleju, wymiana opon, prace serwisowe)

      Wymagania

      • Inne wymagania: Znajomość mechanik samochodowej. Kontakt osobisty lub telefoniczny.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN

Pracodawcy w Kamieniu Dużym