Czy to Twoja firma?

MERIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kraków
Firma Merigo partner Go Global Travel, to jeden z liderów światowych systemów rezerwacji usług turystycznych online.
MERIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy MERIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MERIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MERIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MERIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator systemu rezerwacji hoteli.

    MERIGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w firmie miedzynarodowej, operator systemu rezerwacji hoteli.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: turystyka
      • Uprawnienia: dobra obsługa komputera
      • Inne wymagania: Mile widziane osoby zaraz po studiach.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 4 130 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia: 2500-3000zł netto (3400-4130zł brutto) praca w godzinach 9.00-18.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie