Czy to Twoja firma?

GLOBAL POST Sp. z o.o. praca

Rotmanka
GLOBAL POST Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy GLOBAL POST Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GLOBAL POST Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GLOBAL POST Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GLOBAL POST Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca/kurier

    GLOBAL POST Sp. z o.o.
    • Rotmanka
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca na magazynie. Doręczanie oraz odbieranie przesyłek kurierskich.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca/kurier/441202

    • Rotmanka
    • 1 400-1 600 zł / mies.

      Praca w magazynie polegająca na sortowaniu przesyłek kurierskich Doręczanie przesyłek kurierskich do klientów detalicznych oraz firm Odbieranie przesyłek kurierskich od klientów detalicznych oraz firm
      Godziny pracy: 7-11; 16-20.
      Miejsce pracy: Gdańsk, powiat gdański oraz według zleceń

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: sprawność, dyspozycyjność, umiejętność dobrej organizacji pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 400 - 1 600 PLN

Pracodawcy w Rotmance