Czy to Twoja firma?

PABIAN - Ryszard Pabian praca

Białystok
PABIAN - Ryszard Pabian najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PABIAN - Ryszard Pabian

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PABIAN - Ryszard Pabian

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PABIAN - Ryszard Pabian - oferty archiwalne

  • Kucharz, pomocnik kucharza

    PABIAN - Ryszard Pabian
    • Wasilków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie dań, surówek, zup, dbanie o porządek w kuchni
      Miejsce wykonywania pracy: Białystok lub Wasilków

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Białystok

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Białymstoku