Czy to Twoja firma?

RAKOCZY STAL Sp. z o.o. praca

Stalowa Wola
RAKOCZY STAL Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy RAKOCZY STAL Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca RAKOCZY STAL Sp. z o.o.

  • Ślusarz-spawacz

    RAKOCZY STAL Sp. z o.o.
    • Stalowa Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

RAKOCZY STAL Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RAKOCZY STAL Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    • Zakres obowiązków

      Obróbka mechaniczna elementów stalowych. Szlifowanie detali. Montaż elementów kotłów. Kontrola jakości.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe mechaniczne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na wskazanym lub podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Stalowej Woli