Czy to Twoja firma?

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RADOMIU praca

Radom
Podmiot zajmuje się przyznawaniem i wypłacaniem zasiłków okresowych i celowychna pokrycie wydatków powstałych w wyniku zdarzenia losowego, dożywianiem dzieci, sprawianiem pogrzebu w tym osobom bezdomnym, kierowaniem do domu pomocy społecznej i ponoszenie odpłatności za pobyt w tym domu
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RADOMIU najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Radom
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RADOMIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RADOMIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RADOMIU - oferty archiwalne

  • 136 - psycholog

    MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RADOMIU
    • Radom
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      świadczenie pomocy i wsparcia psychologicznego adekwatnego do rozeznanej sytuacji i uprawnień

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Radom
    • umowa o pracę

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Radomiu