Instytut Naukowo-Badawczy Księdza Sebastiana Kneippa Zespół Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy SEBASTIA zlokalizowany w malowniczym Kamieniu Śląskim jest cenioną placówką w branży rehabilitacyjnej. Od 2006 roku oferujemy kompleksowe usługi zdrowotne, oparte na sprawdzonej metodzie ks. Sebastiana Kneippa, która harmonijnie łączy terapię wodną, ruchową, żywieniową oraz ziołoleczniczą. Posiadamy 87 komfortowo wyposażonych pokoi i 143 miejsca noclegowe, zapewniając tym samym wysoki standard pobytu naszym gościom.W naszej ofercie znajdują się pobyty lecznicze, rehabilitacyjno-wypoczynkowe oraz usprawniająco rehabilitacyjne, a także specjalistyczne zabiegi ambulatoryjne. Dla osób poszukujących wytchnienia i odnowy biologicznej przygotowaliśmy bogatą ofertę rekreacyjną, w tym hipoterapię, Nordic Walking czy relaks w grocie solnej z tężniami solankowymi. Nasze atrakcje turystyczne i specjalistyczne pracownie, takie jak pracownia ultrasonograficzna czy poradnia kardiologiczna, są odpowiedzią na potrzeby współczesnych pacjentów i gości.Jesteśmy ośrodkiem wielokrotnie nagradzanym za innowacyjność i jakość świadczonych usług, co potwierdzają wyróżnienia takie jak "Modernizacja roku 2005" czy "Złota Róża Opolskiej Turystyki 2019". Dzięki ciągłemu rozwojowi i zaawansowanym terapiom ugruntowaliśmy swoją pozycję jako ważnego punktu na mapie usług rehabilitacyjnych. Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, aby doświadczyć wyjątkowego połączenia profesjonalizmu z dbałością o zdrowie i samopoczucie naszych gości.

Opinie pracowników o firmie Instytut Naukowo-Badawczy Księdza Sebastiana Kneippa Zespół Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy SEBASTIA.. (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Administrator
Administrator

Nie ma jeszcze opinii o pracy w firmie Instytut Naukowo-Badawczy Księdza Sebastiana Kneippa Zespół Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy SEBASTIA... Jeśli jesteś obecnym lub byłym pracownikiem, zachęcamy do podzielenia się swoim doświadczeniem. Twoja opinia pomoże innym lepiej poznać tego pracodawcę.

Opinie o firmie Instytut Naukowo-Badawczy Księdza Sebastiana Kneip... (5)

4.6

Na podstawie 162 oceny z Google.

Jerzy Skrzydeł

Jerzy Skrzydeł

Bylismy 3 raz ale 1 na pobycie nieswiateczntm, zatem z zabiegami w pełnym zakresie. Baza zabiegową rewelacyjna, kadra fachowa i przemiła. Jedzenie pyszne i urozmaicone. Panie na jadalni zawsze uśmiechnięte. Drożek do spacerowania bez liku. Na miejscu przepiękna kaplica, codzienna Eucharystia. Ksiądz Ewald nie do podrobienia - odnowa duchowa zapewniona. Polecamy starszym i młodszym, zwłaszcza, że ceny nie są wysokie w stosunku do oferowanych usług.

Dodano: 4 tygodnie temu

AWE156

AWE156

Chrystianizacja jest tu dominującą stroną aczkolwiek sporo możliwości rehabilitacji niepełnosprawnych i seniorów ale tych z zasobniejszym portfelem. Domowa kuchnia, modlitwa przed obiadem itp. Jednak każdy z poszukujących oddechu i zabiegów rehabilitacyjnych znajdzie coś dla siebie. Mikro pokoiki jednak niezbędne wyposażenie jest, mini telewizorki, WC i prysznic w pokojach, winda i usprawnienia dla wózkowiczów. Trzeba rezerwować wcześniej miejsca bo sporo jest dzianych emerytów ze Śląska i z Niemiec.

Dodano: 4 miesiące temu

zee

zee

Czytając opinie jeśli chodzi o pobyt kuracjuszy, jestem zawiedziona, więc mimo * atrakcyjnej* reklamy nie skorzystam w przyszlosci, natomiast budynek jest przepięknie odnowiony, pełen historii o dr. Kneipie, antyków oraz z przepiękną kaplicą dla potrzeb duchowych. Kontrast dla pięknych wnętrz stanowi obskurna kawiarenko- restauracja, która ma nikłą ofertę kaw czy deserów, o lunchu nie wspominając.

Dodano: rok temu

Paulina Kazubowska

Paulina Kazubowska

Piękne miejsce. Podniesione z gruzów, pięknie zagospodarowane. Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie, mnóstwo miejsca na spacery i uprawianie sportów. Za obiektem park z kącikiem różanym, miejscami do krioterapii na zewnątrz, dalej pole golfowe. Teren zadbany, cudnie zielony, bardzo ładnie zagospodarowany roślinne i gospodarczo . Możliwość wykonania wielu zabiegów zdrowotnych, skorzystania z tężni czy ogrodu letniego czy też wewnętrznego basenu.

Dodano: 8 lat temu

Hania Holinek

Hania Holinek

Super miejsce. Mozna wypoczac i nie ma zadnych dziwnych typow jak w innych sanatoriach. Kulturalna i fachowa obsluga. Mozna bezpiecznie spedzic czas.

Dodano: miesiąc temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.12.2025

Dane firmowe i kontaktowe - Instytut Naukowo-Badawczy Księdza Sebastiana Kneip...

Informacje zostały ukryte przez pracodawcę.