NATA SERVICE Spółka z o.o.

Czy to Twoja firma?

NATA SERVICE Spółka z o.o. opinie i informacje

Zielona Góra

Dynamicznie rozwijająca się firma

Zatrudni Panów do grupy doczyszczającej!!!

Zatrudnienie na cały etat.

Praca przeważnie w godz. popołudniowych

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę!

Zapewniamy:

- miłą atmosferę w pracy

- terminowe wypłaty wynagrodzeń

- niezbędne narzędzia i środki do wykonywania pracy

- samochód służbowy

- szkolenia specjalistyczne w tym: obsługa maszyn i urządzeń, metod i sposobów sprzątania, itp.

- zapewniamy badania w tym wysokościowe do 3 metrów

 Zakres obowiązków:

- pranie dywanów i wykładzin podłogowych oraz krzeseł tapicerowanych odkurzaczem piorącym

- doczyszczanie powierzchni płaskich (szorowarka i odkurzacz wodny)

- polerowanie powierzchni podłóg polerką wysokoobrotową

- mycie okien i przeszkleń wysokich

- czyszczenie kratek wentylacyjnych, lamp wiszących, wycieranie kurzu na wysokich szafach

- okresowo zamiatanie placów, grabienie liści, w okresie zimowym odśnieżanie

- usuwanie starych i kładzenie nowych powłok polimerowych

- w przyszłości także utrzymywanie w ładzie terenów zielonych, koszenie trawników, przycinanie żywopłotu itd.

- pracę na wysokości do 3m

Oczekujemy:

- chęci do pracy

- dyspozycyjności

- prawo jazdy kat B

Mile widziani kandydaci z orzeczeniem o niepełnosprawności lub rentą.

Zapraszamy do kontaktu! Tel. 533 – 348 – 645

„W CV proszę o zawarcie następującej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji przez NATA SERVICE Spółka z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej 4/610, 65-915 Zielona Góra na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Opinie pracowników o firmie NATA SERVICE Spółka z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Twój status *
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem NATA SERVICE Spółka z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie NATA SERVICE Spółka z o.o. (4)

4.6

Na podstawie 21 ocen z Google.

Monika Monika

Pracuje w tej firmie 3 rok, jestem bardzo zadowolona z kierownictwa jak i z warunków pracy. Kierownik jest miły, sympatyczny i otwarty na nasze problemy. Nie wyobrażam sobie współpracy z inną firma. Potrafią docenić pracę osób z niepełnosprawnoscią.

Dodano: rok temu

Adelina Czoska

Kierownictwo firmy świadczącej usługi sprzątania i ochrony obiektów na Pomorzu wykazuje doskonałe umiejętności zarządzania zespołem oraz skuteczność w budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Firma ta cieszy się uznaniem ze względu na swoje profesjonalne podejście i zaangażowanie w rozwój pracowników oraz jakość świadczonych usług.

Piotr Mionskowski

Firma świadcząca usługi sprzątania i ochrony oferuje wysoką jakość usług, profesjonalizm i skuteczność. Pracownicy są wykwalifikowani i stosują bezpieczne metody. Firma zapewnia poczucie bezpieczeństwa i jest jedną z najlepszych na rynku pomorskim.

Iwona

Iwona

Bardzo polecam firmę sprzątającą, pełen profesjonalizm, napewno jeszcze skorzystam z usług, które oferują. Jestem bardzo zadowolona.

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 06.06.2024

NATA SERVICE Spółka z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy NATA SERVICE Sp. z o.o., oferującej usługi sprzątania oraz ochrony obiektów, doceniają profesjonalizm, jakość wykonywanych usług oraz skuteczność w działaniu. Z kolei współpracownicy podkreślają w swoich opiniach świetne umiejętności zarządzania zespołem przez kierownictwo i otwartość na rozwiązywanie problemów pracowników. Podnosi to morale i przyczynia się do budowania pozytywnych relacji w miejscu pracy. Wyróżnione zostaje także zaangażowanie w rozwój zawodowy pracowników, w tym osób z niepełnosprawnościami, co jest wyrażeniem szacunku i troski o każdego członka zespołu. Dzięki wysokiemu poziomowi zadowolenia zarówno klientów, jak i pracowników, NATA SERVICE Sp. z o.o. postrzegana jest jako jeden z najlepszych pracodawców na rynku pomorskim. Jest to zdecydowanie miejsce, gdzie warto rozważyć aplikację, dla osób poszukujących stabilnego zatrudnienia w firmie cieszącej się uznaniem i płynących z tego korzyści.

Opinie NATA SERVICE Spółka z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w Internecie opinii, NATA SERVICE Spółka z o.o. jest postrzegana jako pracodawca, który oferuje stabilne zatrudnienie i dba o dobre relacje międzyludzkie. Pracownicy cenią sobie zwłaszcza wsparcie ze strony kierownictwa oraz terminowość w wypłacie wynagrodzeń.

Pozytywne aspekty
  • Wsparcie ze strony kierownictwa: Wielu pracowników wyraża zadowolenie z pomocnego i serdecznego podejścia kierowników, co wpływa na przyjazną atmosferę pracy i sprzyja budowaniu dobrych relacji w zespole.
  • Terminowość wypłat: Płace wypłacane są regularnie, a niekiedy nawet przed ustalonym terminem, co jest często podkreślane jako duży atut firmy.
  • Zastępstwa w razie potrzeby: Elastyczność w zarządzaniu zmianami służbowymi jest istotnym czynnikiem zwiększającym zadowolenie pracowników, szczególnie tych zatrudnionych na stanowiskach wymagających dyspozycyjności.
  • Sprzęt i materiały do pracy: Pracownicy doceniają dostęp do niezbędnych narzędzi i materiałów, co ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków.
NATA SERVICE Spółka z o.o. - podsumowanie opinii

Podsumowując, w analizie internetowych opinii, NATA SERVICE Spółka z o.o. odznacza się pozytywnie dzięki wsparciu kierownictwa i terminowości płac. Chociaż wymienia się aspekty wymagające dopracowania, takie jak przejrzystość informacji o wynagrodzeniach i komunikacja, to ogólna ocena pracodawcy przez pracowników jest pozytywna, co czyni firmę godną polecenia na rynku pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: NATA SERVICE Spółka z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 02.05.2024

Dane firmowe i kontaktowe - NATA SERVICE Spółka z o.o.

Pełna nazwa
NATA SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Sulechowska 4A/610 65-119 Zielona Góra
NIP
7831776066
REGON
369878018
KRS
0000726018
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
04.04.2018
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 80.20.Z Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa
  • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach
  • 81.21.Z Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
  • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Zielonej Górze