Czy to Twoja firma?

Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański Sępólno Krajeńskie praca

Sępólno Krajeńskie
Produkcja wyrobów budowlanych
Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański Sępólno Krajeńskie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański Sępólno Krajeńskie

Praca alert - powiadomienia

Praca Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański Sępólno Krajeńskie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański Sępólno Krajeńskie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański Sępólno Krajeńskie - oferty archiwalne

  • Betoniarz

    Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański Sępólno Krajeńskie
    • 3 800-4 000 zł / mies.
    • Sępólno Krajeńskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie elementów betonowych (prefabrykatów) na terenie zakładu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wskazane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz
  • Zbrojarz

      Wytwarzanie zbrojeń do prefabrykatów betonowych.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Sępólnie Krajeńskim