Czy to Twoja firma?

PHU Łacisz MATEUSZ ŁACISZ praca

Łódź
PHU Łacisz MATEUSZ ŁACISZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy PHU Łacisz MATEUSZ ŁACISZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU Łacisz MATEUSZ ŁACISZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PHU Łacisz MATEUSZ ŁACISZ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PHU Łacisz MATEUSZ ŁACISZ - oferty archiwalne

  • Kierowca katb/magazynier

    PHU Łacisz MATEUSZ ŁACISZ
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie zamówień, dbanie o porządek na magazynie, dojazd do klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B, Kierowanie i obsługa wózków jezdniowych z napędem silnikowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Łódź
    • 2 800 zł / mies.

      - przygotowywanie zamówień, dbanie o porządek na magazynie, dojazd do klienta
      - godziny pracy 8:00 - 16:00

      Wymagania

      • Uprawnienia: Kierowanie i obsługa wózków jezdniowych z napędem silnikowym, PRAWO JAZDY - KAT.B

      Oferujemy

Pracodawcy w Łodzi