Czy to Twoja firma?

Gdyńskie Centrum Usług Opiekuńczych praca

Gdynia
Gdyńskie Centrum Usług Opiekuńczych najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Gdyńskie Centrum Usług Opiekuńczych

Praca alert - powiadomienia

Praca Gdyńskie Centrum Usług Opiekuńczych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Gdyńskie Centrum Usług Opiekuńczych - oferty archiwalne

  • Opiekunka/opiekun w ośrodku pomocy społecznej

    Gdyńskie Centrum Usług Opiekuńczych
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -Świadczenie usługsumiennie i starannie, w wymiarze i zakresie określonym przez ośrodek pomocy społecznej,
      -zachowanie tajemnicy służbowej w zakresie informacji uzyskanych na temat osoby objętej usługami i osób stanowiących najbliższe otoczenie,
      -dbałość o dobro osoby objętej usługami, w tym o jej bezpieczeństwie oraz o mienie, w szczególnościpoprzez przestrzeganie zakazu wprowadzania nieupoważnionych osób trzecich do jej mieszkania, a także udostępniania kluczy do mieszkaniapowierzonych realizatorowi usług w związku z organizacją świadczenia usług opiekuńćzych,
      -przestrzeganie zasad współżycia społecznego w kontaktach z osobą objętą usługami oraz osobami z jej najbliższego otoczenia,
      -przestrzeganie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów pożarowych,
      -posiadanie i okazywanie podczas wykonywania obowiązków służbowych identyfikatora służbowego oraz urzędowego dokumentupotwierdzającego tożsamość,
      -niezwłocznego informowania swojego przełożonego o:
      a) braku możliwości stawienia się do pracy i świadczenia usług,
      b) braku możliwości wejścia do mieszkania osoby objętej usługami,
      c) konieczności czasowego zawieszenia lub ograniczenia świadczenia usług,
      d) wszelkich niepokojących sygnałach dot. osoby objętej usługami, a także o zauważonych usterkach oraz awariach urządzeń i instalacji domowych,

      -rzetelnego i terminowego rozliczania się z pieniędzy otrzymanych od osoby objętymi usługami,
      -nie obarczania osoby objętej usługami osobistymi problemami, w tym przestrzegania zasady nie pożyczania od niej środków pieniężnych,
      -szanowania woli osoby objętej usługami w zakresie sposobu wykonywania konkretnych czynności usługowych, jeśli nie kolidują one z ogólnie przyjętymi normami,
      -dokumentowanie wykonania czynności opiekuńczych, prowadząc regularnie DZIENNIK CZYNNOŚĆI OPIEKUŃCZYCH u osoby objętej usługami,
      -współpracy z pracownikiem socjalnym i pielęgniarką środowiskową przy opracowaniu i realizacji indywidualnego planu pracy z osobą objętą usługami,
      -przestrzegania drogi służbowej przy załatwianiu wszelkich spraw związanych z wykonywaną pracą.
      Obowiązki pracownicze wykonywane będą w miejscu zamieszkania osób objętych usługami - na terenie Gdyni.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Preferowani kandydaci z tytułem zawodowym: opiekunka środowiskowa, asystent osoby niepełnosprawnej, asystent medyczny, pielęgniarka, asystentka pielęgniarska, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekun w domu pomocy społecznej oraz z doświadczeniem w zakresie świadczenia usług opiekuńczych. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu, w zadaniowym systemie czasu pracy. Uprawnienie do korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. tzw. wczasów pod gruszą) oraz do dodatkowego wynagrodzenia rocznego (tzw. trzynastki). Stawka: 3 800,00 zł brutto do 4 000,00 zł brutto 1,00 etat Wymiar czasu pracy do uzgodnienia z pracodawcą.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3/4 etatu lub 1/1 etat
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni