Czy to Twoja firma?

Bracia GUFIX Sławomir Góralik praca

Radziszów
Bracia GUFIX Sławomir Góralik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Bracia GUFIX Sławomir Góralik

Praca alert - powiadomienia

Praca Bracia GUFIX Sławomir Góralik

  • Blacharz samochodowy

    Bracia GUFIX Sławomir Góralik
    • Radziszów
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Bracia GUFIX Sławomir Góralik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bracia GUFIX Sławomir Góralik - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodowy

    • Radziszów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych;
      ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów;
      dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu;
      wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych;
      mycie oraz czyszczenie części i podzespołów:
      sprawdzanie jakości wykonanych prac obsługowo-naprawczych poprzez jazdę próbną oraz za pomocą urządzeń diagnostycznych;
      organizowanie, eksploatacja i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie branżowe
      • Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy,po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe !!

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radziszowie