Czy to Twoja firma?

KLM-Energia Sp. z o.o. praca

Ostróda
KLM-Energia Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy KLM-Energia Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca KLM-Energia Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KLM-Energia Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KLM-Energia Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator linii destylacji ( produkcja gliceryny destylowanej)

    KLM-Energia Sp. z o.o.
    • Ostróda
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      GŁÓWNY
      •obsługa linii produkcyjnej – praca zmianowa;
      •utrzymanie sprawności linii produkcyjnej;
      •przygotowywanie surowca do produkcji;
      •realizacja planów produkcyjnych;
      •kontrola jakościowa i wizualna produktów;
      •współpraca z działem utrzymania ruchu oraz działem jakości;

      •wykształcenie zasadnicze (mile widziane średnie);
      •preferowane wykształcenie: techniczne (obsługa i eksploatacja maszyn, mechanik, elektryk, energetyk, automatyk) lub technologiczne (spożywcze, chemiczne, obsługa maszyn przemysłu spożywczego lub chemicznego)
      •umiejętność pracy w zespole;
      •doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem;

      Wymagania

      • Uprawnienia: gotowość do pracy w elastycznym systemie czasu pracy, dobra kondycja fizyczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy 7.00 - 19.00, 19.00-7.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Osródzie