Czy to Twoja firma?

FUTURE DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Rudawa
FUTURE DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Rudawa
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy FUTURE DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUTURE DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FUTURE DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Montażysta - pomocnik

    FUTURE DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Zamość
    • umowa o dzieło
    • Zakres obowiązków

      - montaż konstrukcji stalowych,
      - obróbka i montaż płyt osb,
      - instalacja miękkich zabezpieczeń konstrukcji

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa narzędzi elektromechanicznych, umiejętności budowlane
      • Inne wymagania: Doświadczenie w obsłudze narzędzi budowlanych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Rudawie