Czy to Twoja firma?

WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO praca

Włocławek
KGN - 806
WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. utrzymania porządku r81/4072-2093/22

    WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO
    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Bieżące utrzymanie w czystości pomieszczeń biurowych, sal egzaminacyjnych i wykładowych, ciągów komunikacyjnych oraz pomieszczeń sanitarnych. Bieżące mycie okien, drzwi, ścian, schodów, parapetów. Dbanie o zieleń żywą w pomieszczeniach biurowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, niekaralność, praca w godz.: 13.00-18.00, rzetelność, uczciwość, punktualność, sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 181,25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ds. księgowych r90/1724-838/21

    • Włocławek
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      obliczanie wynagrodzeń za pracę oraz innych świadczeń pieniężnych, sporządzanie listy płac, prowadzenie rozliczeń z US i ZUS, prowadzenie ewidencji środków trwałych

      Wymagania

      • Uprawnienia: kurs rachunkowości
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie ekonomiczne lub kurs rachunkowości, dobra znajomość przepisów dotyczących zasad wynagradzania, preferowana znajomość programu Symfonia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Włocławku