Czy to Twoja firma?

GRUDTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Grudziądz
GRUDTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy GRUDTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUDTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

GRUDTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GRUDTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter ogrodzeń

    GRUDTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • 3 500 zł / mies.
    • Grudziądz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodny ze stanowiskiem

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat. B, chęci do pracy, stanowisko do przyuczenia, praca w pełnym wymiarze czasu pracy I zmiana, miejsce wykonywania Grudziądz i okolice, wynagrodzenie brutto 3500 zł/mc

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Grudziądzu