Czy to Twoja firma?

ROLNICZO-PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SZCZERCOWIE praca

Szczerców
ROLNICZO-PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SZCZERCOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ROLNICZO-PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SZCZERCOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROLNICZO-PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SZCZERCOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ROLNICZO-PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SZCZERCOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ROLNICZO-PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SZCZERCOWIE - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    ROLNICZO-PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SZCZERCOWIE
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa klientów
      - składanie zamówień
      - rozliczanie się z dobowego utargu
      - miesięczne wydruki asortymentowe towarów
      - miesięczne raporty skrócone
      - dbałość o utrzymanie czystości w punkcie sprzedaży

      Miejsce pracy: Rynek-Górniak, ul. PIOTRKOWSKA 317 -139, 93-035 Łódź.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: - mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku - sumienność, uczciwość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Szczercowie