Czy to Twoja firma?

DALMINE Krzysztof Więcek praca

Siedliska
DALMINE Krzysztof Więcek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy DALMINE Krzysztof Więcek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DALMINE Krzysztof Więcek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DALMINE Krzysztof Więcek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DALMINE Krzysztof Więcek - oferty archiwalne

  • Cieśla-zbrojarz (o)

    DALMINE Krzysztof Więcek
    • Siedliska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace ciesielskie i zbrojenia

      Wymagania

      • Inne wymagania: staż pracy 2 lata,stanowisko samodzielne, osoba chętna do pracy. Praca w Siedliskach koło Tuchowa w pełnym wymiarze czasu pracy od pn. do pt. w godz. od 7-15. Wynagrodzenie 4000 do 4500 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: DALMINE Krzysztof Więcek, Siedliska 133B , wymagany wcześniejszy kontakt tel. 502464860

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną