Twoje wsparcie w rekrutacji

Praca Marani Sp. z o.o.

Marani Spółka z o.o. jest w 100% prywatną firmą założoną w 1993 roku

Spis treści

O Nas

Marani Spółka z o.o. jest w 100% prywatną firmą założoną w 1993 roku z misją aktywnego udziału w restrukturyzacji polskiego przemysłu ciężkiego na Śląsku. Obecnie firma bierze udział w procesach zmian technicznych i technologicznych jakie przeprowadzają duże przedsiębiorstwa przemysłowe w całej Polsce w obszarze gospodarki sprężonym powietrzem i gazów technicznych.

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą sprężonego powietrza i azotu dla 20 kopalń węgla kamiennego, 7 hut, kuźni, walcowni, zakładów mechanicznych i metalowych, cementowni . Działamy na zasadach outsourcingu dostaw (zob. referencje).

Marani ma siedzibę w Zabrzu na Śląsku, w centrum wielkiego polskiego przemysłu oraz Gorzowie Wielkopolskim i Stalowej Woli.

Przejmujemy w zarządzanie istniejące sprężarkownie i budujemy własne stacje sprężarek, dmuchaw, gazów technicznych z których zasilamy sieci przemysłowe Klientów.

Marani Sp. z o.o.

www.marani.pl

Jesteśmy integratorem technicznym w obszarze gospodarki sprężonego powietrza i azotu w oparciu o urządzenia własnej produkcji (zob. katalog produktów) oraz czołowych firm na świecie. Oferujemy rozwiązania na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy firmą typu ESCO (Energu Saving Company). Razem z ośrodkiem badawczo rozwojowym Elementów i Układów Pneumatyki w Kielcach oferujemy kompleksowe rozwiązania automatyzacji procesów przemysłowych w oparciu o własne elementy pneumatyki (zob. katalog produktów).

Marani Sp. z o.o. jest udziałowcem poniższych firm i tworzy z nimi grupę kapitałową Marani.

Marani Strefa Sp. z o.o.

zobacz więcej

MARANI Strefa powstała w Stalowej Woli, jest spółką grupy Marani. Firma realizuje sprzedaż w obszarze gospodarki sprężonego powietrza.

Marani GmbH

www.marani.de

MARANI GmbH powstała w Wohratal (Hessen) jest spółką grupy Marani. Firma realizuje sprzedaż elementów pneumatyki na rynek UE za pośrednictwem platformy B2B ze swojego sklepu internetowego (zob. online shop). Świadczy usługi outsourcingu dostaw sprężonego powietrza na obszar Niemiec. Posiada oddział w Zwickau (www.druckluft-schwarze.de)

Ośrodek badawczo Rozwojowy Elementów i Układów Pneumatyki Sp. z o.o.

Wizja i wartości

Co wyróżnia Marani z grona innych firm?… to przekonanie, że musimy być stale najlepsi w tym co robimy jeśli dostawy sprężonego powietrza i innych mediów mają zapewniać każdego dnia niezawodność procesów produkcyjnych naszych Klientów.

Dlatego nasze związki z Klientami opierają się o długoterminowe kontrakty, w których naszą usługę widzimy jako integralną część procesów, potrzeb i celów naszych Klientów. Oznacza to elastyczność naszych działań do zróżnicowanych oczekiwań Klientów.

Takie współdziałanie buduje integralne związki, w których problemy Klientów postrzegamy jako własne. Stąd nasze zobowiązanie wobec Klientów sprowadza się do stałego , sumiennego ponoszenia wysiłków niezawodnego, zgodnego z umową zabezpieczenia procesów produkcyjnych Klientów. Jednocześnie dokładamy starań by rodzące się wyzwania przed jakimi staje nasz Klient rozwiązywać poprzez innowacje dzięki wdrażaniu nowych technik i najnowszych technologii.

Świadomość wszystkich pracowników Marani udziału w sukcesie Klienta zwiększa wysiłki w znajdywaniu najlepszych rozwiązań . Kierownictwo gwarantuje stosowne zasoby do realizacji deklarowanych celów.
Tą drogą chcemy iść i dokładać starań by pozostać wiodącym dostawcą sprężonego powietrza dla dużych przedsiębiorstw przemysłowych , odnosić sukcesy w nowych biznesach oraz utrzymać pozycję lidera branży.

Kariera

Elektryk / Elektromechanik

W zakres działań firmy Marani wchodzi m.in. budowa i wyposażenie stacji sprężania powietrza. Dysponujemy sprzętem, renomowanych, światowych producentów. Oferujemy m.in. sprężarki śrubowe, filtry i osuszacze. Opracowujemy kompleksowy audyt działań, przygotowujemy projekt oraz wykonujemy całą inwestycje, której celem jest wytwarzanie bądź uzdatnianie sprężonego powietrza dla przemysłu.

Przejmujemy w outsourcing istniejące przemysłowe sprężarkownie powietrza i stacje wytwarzania azotu, budujemy własne stacje zasilania i dostarczamy sprężone powietrze i gazy techniczne do sieci sprężonego powietrza Klienta.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska
• naprawa maszyn w zakresie: pneumatyki, elektryki
• diagnozowanie usterek elektrycznych maszyn
• bieżąca naprawa i modernizacja infrastruktury i instalacji
• wykonywanie procedur konserwacyjnych oraz przeglądów instalacji
• wykonywanie pomiarów elektrycznych

Wymagania
• wykształcenie minimum średnie techniczne (mechaniczne / elektryczne)
• znajomość układów elektrycznych i mechanicznych maszyn roboczych
• uprawnienia SEP 1kV
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• pracę w młodym i ambitnym zespole
• możliwość dalszego rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
Marani Sp. z o.o., 41-808 Zabrze, ul. Szybowa 14c
lub drogą elektroniczną:
praca@marani.pl

Informujemy, że spotkamy się tylko z wybranymi kandydatami

Oceń ten wpis
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.