Operator wózka widłowego

ASP POLSKA SP. Z O.O.
  • Głogów, dolnośląskie pow. głogowski

Magazynier

Umowa o pracę

Firma ASP POLSKA SP. Z O.O. istnieje na rynku od 2002 roku. Firma zajmuje się produkcją detali oraz kompletnie zmontowanych podzespołów z aluminium, stali i tytanu m.in. dla przemysłu medycznego, rehabilitacyjnego oraz samochodowego. W fabryce powstają m.in. elementy do wózków inwalidzkich oraz aluminiowe elementy do samochodów klasy premium. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte certyfikaty.

W związku z dynamicznym rozwojem, aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska:
- Prace na produkcji z wykorzystaniem wózka widłowego
- Ładowanie, rozładowywanie, przemieszczanie towarów lub innych materiałów
- Dostarczanie komponentów na produkcje i magazyn

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w pracy w środowisku produkcyjnym.
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (warunek konieczny)
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
- Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

- Bezpośrednie zatrudnienie w dużej firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Stabilność zatrudnienia po okresie próbnym
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w rozwijającym się zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyślij swoje CV na @ lub złóż osobiście w siedzibie firmy przy Wierzbowej 21 w Głogowie, dołączając klauzulę:
„Zgodnie z treścią art. 23 ust. 1 punkt 1 oraz art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 96 z póź. zm) zwanej dalej „Ustawą o Ochronie Danych Osobowych” niniejszym wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych, tj. ASP POLSKA Spółka z o.o.., zwanego dalej „Administratorem” teraz oraz w przyszłości, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi.
Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, zwłaszcza o prawie wglądu do moich danych osobowych, ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia w całości, w każdym czasie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, jest niezbędne do realizowanych przez niego procesów rekrutacyjnych”.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)