Magister farmacji do apteki w Międzyrzecu Podlaskim

Apteka
  • Międzyrzec Podlaski, lubelskie pow. bialski

Inny

Umowa o pracę

Jesteś ambitny i pracowity? Szukasz nowych wyzwań i rozwoju? Praca w naszej aptece będzie idealnym miejscem. Poszukujemy magistra farmacji z uprawnieniami kierownika. Kładziemy duży nacisk na zdobywanie wiedzy, rozwój i zapewniamy dostępność do ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w pracy z pacjentem. Zależy nam na stworzeniu przyjaznej atmosfery pracy w zespole. Jesteś zainteresowany? Prześlij CV za pomocą serwisu.

Obowiązki

- Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych,
- Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków,
- Realizacja planów sprzedażowych,
- Budowanie trwałych relacji z pacjentami,

Wymagania

- Wykształcenie wyższe farmaceutyczne,
- Dobra organizacja pracy, przedsiębiorczość,
- Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
- Zaangażowanie,
- Odpowiedzialność,

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej,
- Atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy,
- Praca od poniedziałku do soboty,
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)