Praca w markecie

Market E.Leclerc
  • Poznań, wielkopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

E. LECLERC jest siecią super i hipermarketów. Posiadamy sklepy zlokalizowane w różnych częściach Polski. Przywiązujemy dużą wagę do jakości towarów, obsługi naszych Klientów oraz przyjaznej atmosfery wśród Pracowników. To, jak również niskie ceny sprawiają, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów.
Do supermarketu E.LECLERC w POZNANIU poszukujemy osób na stanowiska

Pracownik Sali Sprzedaży
Zadania: sprawna i przyjazna obsługa klientów, wykładanie towaru, kontrola cen i terminów, dbanie o czystość,

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• doświadczenia w obsłudze klienta
• książeczki Sanepidu
• zaangażowania w wykonywaną pracę
• umiejętności pracy w zespole
Zachęcamy do złożenia aplikacji także osoby z orzeczeniem niepełnosprawności.

Oferujemy

bezpłatny pakiet medyczny
kartę Multisport
atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
stałą pracę w stabilnej firmie

Aplikacje wraz z nazwą stanowiska w temacie wiadomości, prosimy przesyłać na adres:

Supermarket E.Leclerc
ul. Winklera 1
60-246 Poznań
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)