Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Cukiernia z Bydgoszczy zatrudni Piekarza

Cukiernie Chmielewskich
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Cukiernia z Bydgoszczy zatrudni piekarza z doświadczeniem w zawodzie i umiejętnościami.
Miejsce pracy: Bydgoszcz.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie wyrobów piekarniczych i cukierniczych pieczonych
- zachowanie wszelkich wymogów sanitarnych
- znajomość receptur
- zapewnienie najwyższej jakości produktów
- dbałość o porządek i właściwy stan sanitarny miejsca pracy

Wymagania

- odpowiedzialność, sumienność i uczciwość
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność, brak nałogów
- aktualna książeczka zdrowia

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin, umowę o pracę. Prosimy, aby osoby zainteresowane składały swoje aplikacje za pomocą serwisu.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli :"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo wycofać powyższą zgodę poprzez wysłanie oświadczenia na e-maila. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.