Agent nieruchomości - praca dla Ciebie?

RE/MAX Invest
  • Cieszyn, śląskie pow. cieszyński

Inny

Umowa o pracę

Oferta pracy – agent nieruchomości

Nigdy nie widziałeś swojej osoby siedzącej w jednym z miliona korpo-boksów, gdzie wypolerowanym na wysokim połysk butem wystukujesz rytm bezsensownych poleceń kierownika? Czas wolny zabiera Ci kolejny segregator, papier, nadgodzina? Sen z powiek spędza Ci kalendarz, który nieubłaganie pokazuje termin spłaty kolejnej raty, po której pożegnasz się z urlopem?

Skończ z tym!

Zapraszamy Cię na spotkanie do naszego biura RE/MAX Invest.

Jesteśmy na rynku już 7 lat i nie schodzimy z rankingu najlepszych biur w Polsce. Obecnie współpracuje z nami ponad 20 Agentów Nieruchomości i są w ścisłej czołówce najlepszych Pośredników w Polsce. Jeśli chcesz co zmienić w swoim życiu, Twoja praca przestała już sprawiać Ci satysfakcję bądź po prostu próbujesz odnaleźć się na rynku pracy, dołącz do nas i przekonaj się, że nieruchomości to jedna z najbardziej dochodowych branż.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości
Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy nieruchomości
Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje
Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

WYMAGANIA:

Gotowość do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju
Wysoka kultura osobista
Bardzo dobra organizacja pracy
Umiejętność słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków
Komunikatywność
Determinacja w realizacji celów i pracowitość

FIRMA OFERUJE:

Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność
Najwyższy system wynagrodzeń
Bogatą bazę klientów kupujących
Efektywne narzędzia sprzedażowe
Szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe
Pełne wdrożenie i wsparcie
Miejsce w zespole budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia

Pamiętaj: pracujesz samodzielnie, ale nie sam – to najlepsze, co może ci zaoferować międzynarodowa firma RE/MAX!

Wyślij do nas swoje CV – @ i pokaż, że to zajęcie dla Ciebie!
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)