Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 11.07.2024
SalesHR

Kosztorysant Budowlany

  • Umowa o pracę
    8 000-9 000 zł brutto / mies.
  • Tarnów, małopolskie

Kosztorysant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest firma budowlana specjalizująca się w budownictwie przemysłowym.

Szukamy osoby na stanowisko

Tarnów

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie kosztorysów inwestycji budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej
  • Analiza kosztów materiałów, robocizny oraz sprzętu
  • Przygotowywanie wycen na potrzeby przetargów i ofert handlowych
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami w celu uzyskania najlepszych ofert cenowych
  • Monitorowanie rynku budowlanego pod kątem cen materiałów i usług
  • Weryfikacja kosztorysów i kontrola kosztów realizowanych projektów
  • Przygotowywanie raportów i analiz kosztowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kosztorysanta budowlanego
  • Znajomość programów do kosztorysowania (np. Norma PRO, ZUZIA)
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowej
  • Dokładność, skrupulatność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 8 000 - 9 000 PLN brutto na podstawie umowy o pracę
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielne stanowisko z ciekawymi projektami na miejscu
  • spore możliwości rozwoju
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa